Titulinis
weather
2020-04-03

Apie mus

Vilniaus konferencijų biuras - tai Jūsų objektyvus partneris ir patarėjas organizuojant bet kokį renginį Vilniuje ar tai būtų konferencija, kongresas, seminaras, kontaktų mugė, komandos formavimo bei skatinimo renginys. Puiki miesto geografinė padėtis, išvystyta infrastruktūra, tarptautinius standartus atitinkančios konferencijų organizavimo paslaugos padeda mums populiarinti Vilnių ir siekti, kad jis taptų pagrindiniu Baltijos regiono konferencijų turizmo traukos centru.

 

Vilniaus konferencijų biuras - tai VšĮ "GO Vilnius" padalinys, finansuojamas iš Vilniaus m. savivaldybės. VšĮ "GO Vilnius" yra narys vienos didžiausių pasaulyje Tarptautinės kongresų ir konferencijų asociacijos ICCA (angl. International Congress and Conferences Association)  bei Europos miestų marketingo organizacijos ECM (angl. European Cities Marketing) narys.

 

Mūsų profesionali komanda yra visada pasirengusi Jums padėti rasti tinkamą partnerį organizuojant ar tik planuojant renginį Vilniuje. Skambinkite mums +370 5 2122599, rašykite convention@vilnius.lt arba tiesiogiai. Džiaugsimės galėdami jums padėti!

Vietų paieškaKontaktai/lt/about-us_43/kontaktai.html