Titulinis
weather
2020-04-03

Apie Vilnių

Vilnius turi daug veidų, vardų ir įdomybių. Nors atrodo, kad jis yra atokiame Europos kampelyje, tačiau iš tiesų – vos už keliolikos kilometrų nuo geografinio Europos centro. Vilnius yra tarsi miniatiūrinė Europa viename mieste. Čia galite atrasti viską – nuo itališkojo baroko iki stačiatikių cerkvių, nuo vokiškosios gotikos iki austriškos rokoko architektūros ir žydiškosios praeities pėdsakų. Tai miestas, kurio viena gatvė jums gali papasakoti tūkstantį istorijų.

 

Todėl nieko keista, kad jau kelis šimtmečius Vilnius yra gerai saugoma pasaulio menininkų paslaptis ir slaptas jų įkvėpimo šaltinis – ir didžių literatų, tokių kaip Adomas Mickevičius, Česlovas Milošas ir Romainas Gary, ir didžių tapytojų, tokių kaip Marcas Chagallas, Chaimas Soutine ir Mstislavas Dobužinskis, ir kompozitorių, tokių kaip Mikalojus Konstantinas Čiurlionis ir Rodionas Ščedrinas.

 

Juk pažadėjome – fotogeniškasis Vilnius turi daug veidų, vardų ir įdomybių. Atvykite į Vilnių atrasti Europos, atvykite į Vilnių atrasti savo įkvėpimo. Atvykite į Vilnių įsimylėti.

 

Kristina Sabaliauskaitė

Rašytoja, menotyrininkė Vilniaus šv. Kristoforo apdovanojimo laureatė

Vietų paieškaUžklausa/lt/konferenciju-planavimas/uzklausos-forma.html
Kontaktai/lt/about-us_43/kontaktai.html