Titulinis
weather
2020-04-08

Atvykimas

Būdamas Europos centre ir pačioje kryžkelėje tarp Rytų bei Vakarų, Vilnius yra lengvai pasiekiamas lėktuvu, traukiniu, autobusu ar automobiliu. 

 

 

Lėktuvu 

Iš bet kurio Europos oro uosto Vilnius yra pasiekiamas mažiau nei per 3 valandas. Tiesioginiai skrydžiai į Vilnių yra vykdomi iš visų svarbiausių Europos miestų tame tarpe ir Londono, Frankfurto, Barselonos, Kopenhagos. Vilniaus oro uostas įsikūręs vos 7 km arba 15 min kelio nuo miesto centro. Iki miesto centro galima atvykti taksi, autobusu arba traukiniu.

  • Autobusu Nr. 1, 2, 3G, 88. Autobusų tvarkaraščius rasite autobusų stotelėse arba interneto puslapyje www.stops.lt. Bilietą galite įsigyti iš vairuotojo už 1 EUR. Autobusai važiuoja kas 10-15 min.
  • Traukiniu Atstumas nuo oro uosto iki Vilniaus geležinkelio stoties yra apie 5 km, todėl kelionė trunka 7-8 min. Traukiniai kursuoja vidutiniškai kas 40 min. Tvarkaraštį galima rasti tinklalapyje www.litrail.lt. Bilietus galima įsigyti traukinyje arba Vilniaus geležinkelio stoties kasose už 0,70 EUR.
  • Taksi Šalia oro uosto yra taksi stovėjimo aikštelė. Nuo oro uosto iki miesto centro taksi kaina yra apie 10 EUR. Daugiau informacijos apie taksi įmones rasite čia.

 

Traukiniu

Į Vilnių tiesioginiais reisais galima atvykti iš Latvijos, Baltarusijos, Lenkijos ir Rusijos. Vilniaus geležinkelio stotis, kaip ir autobusų stotis, yra įsikūrusi visai netoli Vilniaus senamiesčio (10 min. pėsčiomis). Traukinių tarptautiniai maršrutai, tvarkaraščiai ir kainos - www.litrail.lt

 

Autobusu

Į Vilnių autobusu galima atvykti iš daugelio Europos šalių: Didžiosios Britanijos, Austrijos, Švedijos, Ukrainos, Airijos, Šveicarijos, Danijos, Italijos, Vokietijos, Suomijos, Ispanijos ir kt. Maršrutus, tvarkaraščius ir kainas galima rasti www.eurolines.lt ir www.ecolines.lt.

 

Vilniaus autobusų stotis įsikūrusi patogioje vietoje – visai šalia geležinkelio stoties, tik 10 min. iki senamiesčio. Iš stoties į miesto centrą galite nuvykti 1,  2,  7,  20 troleibusais ir 1G, 53 autobusais. Daugiau apie miesto transportą pateikiama svetainėje www.stops.lt.

 

Automobiliu

Automobiliu į Vilnių galima atvykti šiais keliais:

Vilnius – Kaunas – Klaipėda, magistralė A1 (E85, E67, E28) 311.40 km
Vilnius – Ukmergė – Panevėžys, magistralė A2 (E272) 135.92 km
Vilnius – Medininkai – Minskas, magistralinis kelias A3 (E28) 33.99 km
Vilnius – Varėna – Druskininkai – Gardinas, magistralinis kelias A4  34.46 km
Vilnius – Molėtai – Utena, magistralinis kelias A14  95.60 km
Vilnius – Šalčininkai – Lyda, magistralinis kelias A15 (E85)49.28 km
Vilnius – Prienai – Marijampolė, magistralinis kelias A16 (E28) 137, 51

 

Greičio apribojimai: magistralėse nuo balandžio 1 d. iki spalio 31 d. maksimalus leisitinas greitis -130 km/h, nuo lapkričio 1 d. iki kovo 31 d. - 110 km/h; keliuose su asfalto ar betono danga - 90 km/h, kituose keliuose - 70 km/h. Gyvenvietėse greitis ribojamas iki 50 km/h.

Vietų paieškaUžklausa/lt/konferenciju-planavimas/uzklausos-forma.html
Kontaktai/lt/about-us_43/kontaktai.html