Titulinis
weather
2019-10-19

Pirmasis „Hilton” viešbutis Vilniaus Gedimino prospekte

2019.06.11

2019 m. liepos pradžioje Vilniuje duris atvers 4 žvaigždučių viešbutis „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“. Verslo klasės viešbutyje bus įrengti 164 kambariai, 150 kv. m. moderni konferencijų salė, kurią galima dalinti į tris mažesnes susitikimų sales, 130 kv. m. fojė, konceptualus restoranas „Beef room“, dviejų aukštų požeminis garažas, unikali stogo terasa, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužianti Vilniaus panorama.

 

Viešbutis įsikūręs Vilniaus miesto centre, priešais Lukiškių aikštę, netoli nuo pagrindinių miesto verslo ir paslaugų centrų bei 20 minučių kelio iki senamiesčio. Pastatas yra „Live Square“ komplekso, organiškai jungiančio biurus, parduotuves, gyvenamuosius namus ir turistines vietas, dalis.

 

„Hilton“ svečiams visame pasaulyje svarbi ne tik akiai maloni aplinka, bet ir šiltas, malonus aptarnavimas ir svetingumas. Todėl visame viešbučio tinkle vykdoma „Brighthearted“ tarptautinė politika. Jos esmė yra parodyti nuoširdų rūpestį kiekvienu viešbučio svečiu ir praturtinti jo kelionę nepamirštama patirtimi.

 

 
Atgal

Vietų paieškaUžklausa/lt/konferenciju-planavimas/uzklausos-forma.html
Kontaktai/lt/about-us_43/kontaktai.html